Starší přípravka

Tréninky:  Každé úterý a čtvrtek od 16:00 h na fotbalovém hřišti

Trenéři: Jirka Zemánek; 603 928 838; line.zeman@seznam.cz

3.9.2016

V sobotu 3.9.2016 odehrála starší přípravka své první soutěžní zápasy v sezoně. Bylo vidět, že po prázdninách byli kluci a holky ještě hodně divocí a málo soustředění. Přišlo nám 11 hráčů a 1 hráčka, takže alespoň tohle se dá hodnotit pozitivně. Co nás ale OPĚT hodně zklamalo, byla minimální účast rodičů!

V.O. - Boskovice ''B'' 0:11
V prvním zápase proti Boskovicím ''B'' se nám dařilo herně na začátku (takových 5 minut) ale bez vstřelené branky. Poté už byli Boskovice jednoznačně lepší. Sice nějaké menší náznaky tam ještě byli, ale to nestačilo. Výsledek utkání 0:11 pro boskovické BÉČKO.

V.O. - Boskovice ''A'' 0:24
Druhý zápas, ke kterému snad není ani co říci. Hrálo se víceméně jen na jednu bránu a to na naší. I s tím, že Boskovice stáhli hru jen na 4 hráče v poli a celý druhý poločas hráli bez brankáře. Asi po desáté brance Boskovic to naše hráče přestalo bavit a spíše než aby hráli, tak trpěli. Příště ale snad bude všechno lepší a bude se i lépe psát. Ondra