Starší přípravka 2015-16

03.08.2016 11:37

Trenér: Ladislav Pospíšil; 606 787 873; cukrarvo@seznam.cz


Velikonoční turnaj

Na Velký pátek se družstvo starší přípravky zúčastnilo 1. ročníku fotbalového turnaje o pohár místostarosty města Boskovice, který se odehrával na umělé trávě v areálu Červená zahrada v Boskovicích. Turnaj měl dobrou úroveň a naši mladí fotbalisté a fotbalistky odehráli 8 zápasů s celky ze širokého okolí.

Výsledky byly druhořadé a umístění na posledním místě nebereme až tak tragicky, ale ukázalo nám to jednu zásadní věc a to že v jestli chceme být trošičku konkurenceschopní nestačí nám přijít na trénink 1 za 14 dní a myslet si, že z nás budou dobří fotbalisté.  Turnaje se zúčastnili i 3 hráči ml. přípravky a 2 slečny.  Snad se účast na trénincích zlepší po přechodu na zelený pažit a doženeme co jsme v zimě zameškali v hale.

Trenér st. přípravky Pospíšil Lada.
 

Shrnutí podzimu

V podzimní části sezóny jsme celkově nezklamali, odehráli jsme zápasy se kterými jsme mohli být spokojeni. Rozdíl byl vidět zejména v zápasech proti mužstvům, která hrají už od mladších přípravek jako Boskovice, Letovice, Kunštát, Knínice. Celkově jsme 2x vyhráli a 8x prohráli. Spokojenost je se zájmem kluků a holek o tréninky a zápasy. Myslím, že jestli přístup vydrží, tak v jarní části sezóny budou výkony zase o kus lepší. Zápasy odehrálo celkem 11 fotbalistů z toho 3 děvčata. LP
 
6.9.2015
 

V neděli 6.9. jsme odehráli první dvojzápas na půdě Benešova proti společnému týmu Benešov/Kořenec A, B. 

V prvním zápase jsme změřili síly s A družstvem a konečný výsledek 7:9 nebyl vůbec špatný s ohledem na skutečnost, že v našem týmu nastupují 4 nové tváře z toho 3 holky. O všechny branky se postaral mazák Filip Lysoněk.

Ve druhém zápase jsme se již trochu rozehrály a po výsledku 13:4 jsme oslavili premiérovou výhru, když v zápase jsme v několika fázích chvíli nasadili dívčí trojlístek. Pořád je spousta věcí na kterých je potřeba pracovat. Když budeme poctivě trénovat tak nemám obavu o budoucnost opatovského fotbalu.

O branky se postarali Filip Lysoněk 8x, Matěj Pospíšil 3x, David Kejík 1x, Marek Szmolena 1x.

K dalšímu zápasu zajíždíme v pátek 18. 9. na půdu Svitávky. Odjezd bude upřesněn v příštím týdnu na trénincích. LP

 
Zpět