Přípravka jaro 2013

28.08.2013 13:20

E.ON junior cup Boskovice 2013

V neděli 23.6. jsme se zúčastnili prestižního turnaje E.ON Junior Cup 2013, který byl určen pro hráče narozené v roce 2003 a později. Pro celkovou náročnost na hráčské obsazení jsme se dohodli s TJ Jaroměřice a vytvořili společný tým a turnaj odehráli pod společným názvem. V tomto týmu hrálo deset opatovských a šest jaroměřických kluků. Hrálo se systémem 2krát 5+1 souběžně na dvou hřištích.

Na turnaji se představilo 12 týmů, jež byly rozděleny do dvou skupin. V naší skupině jsme po dvou porážkách, dvou remízách a jedné výhře obsadili čtvrté místo. V souboji o celkové umístění v turnaji jsme v zápase o sedmé místo podlehli týmu Bystřice nad Pernštejnem a obsadili tak celkově osmé místo. Každý zúčastněný hráč získal fotbalový míč PUMA a sadu dárků od partnerů turnaje.

V čase mezi jednotlivými zápasy hráči absolvovali soutěže v dovednostních fotbalových disciplínách, jež byly rovněž oceněny drobnými dárky od partnerů turnaje. Celkově kluci strávili sice náročnou, ale nakonec úspěšnou neděli a všichni se vrátili plni zážitků v pořádku domů.

Výsledky a fotografie najdete přímo na stránkách pořadatele. Přímé odkazy: výsledky, foto, video

  

Odehrané zápasy

Velké Opatovice - Knínice 7:16

Jan Schich 3x, Jakub Pospíšil 2x, Jiří Halász, Jan Foret

Kunštát - Velké Opatovice 24:1

Jan Foret

Svitávka - Velké Opatovice 3:8

Jan Schich 2x, Martin Richtr, Jan Foret, Matěj Feder, Michal Řehoř, Jakub Pospíšil, vlastní

Velké Opatovice - Letovice 6:8

Jan Schich 3x, Martin Richtr 2x, Jan Ženatý

Drnovice - Velké Opatovice 6:6

Jan Schich 3x, Jiří Stloukal 2x, Martin Richtr

Velké Opatovice - Boskovice  1:9

střelec: Jan Schich

 

Zpět