22.5.2016

Velké Opatovice – Vranová            3:1       (0:1)

Branky: Škrabal Petr, Štindl Karel, Werner Petr

Sestava: Werner Jan – Škrabal Petr (84. Veverka Petr), Ostřížek Radim, Muller Tomáš, Kuřitka Lukáš „K“ – Ille Bohuslav, Werner Petr (89. Kirchner Jakub), Hladil Vlastimil, Štindl Karel – Sedláček Ondřej, Niessner Marek.

Po týdnu opět zápletka. Neproměníme šance, dostaneme z ničeho branku, přizbůsobíme se hře soupeře a zápletka je na světě!

Chtěli jsme míč držet co nejvíc ve hře. Bohužel po inkasované brance jsme znervózněli a vůbec se nám to nedařilo. Velice nám pomohla vyrovnávací branka a výborná atmosféra podpořená skvělým fanděním. Moc děkujeme. Takhle se fandí v Ďolíčku! LV

15.5.2016

Knínice - Velké Opatovice               2:2       (1:0)

Branky: Sedláček Ondřej, Ostřížek Radim

Sestava: Werner Jan – Stárek Lukáš, Ostřížek Radim, Muller Tomáš, Kuřitka Lukáš (78. Žouželka Ladislav, 90. Kirchner Jakub) – Ille Bohuslav (46. Škrabal Petr), Werner Petr, Hladil Vlastimil, Štindl Karel – Sedláček Ondřej, Niessner Marek.

V malém derby se víc bojovalo než hrálo, spousta křiku pro nic….

My jsme svoje šance nevyužili a dvěma obrovskými chybami domácím branky připravili!

Od utkání s Lažánkami, kde jsme se „špatně“ zachovali v rozhodnutém zápase, se s námi táhne špatné řešení a přístup ve finální fázi.

O posledních dvou minutách ani psát nebudu. Takhle přijít o vyhrané utkání….. U starších žáků bych řešení situace, která vyrovnávací brance předcházela pochopil, ale v tomto případě nemám pochopení! Zachovali jsme se dost naivně a to nás stálo vítězství. Je se pořád co učit! LV

8.5.2016

Velké Opatovice – Kořenec             3:1       (1:0)

Branky: Sedláček Ondřej, Werner Petr, Niessner Marek

Sestava: Werner Jan – Stárek Lukáš (80. Ostřížek Radim), Kouřil Tomáš „K“, Muller Tomáš, Kuřitka Lukáš (46. Škrabal Petr) – Ille Bohuslav (69. Žouželka Ladislav), Werner Petr, Hladil Vlastimil, Štindl Karel – Sedláček Ondřej, Niessner Marek (87. Kirchner Jakub).

V prvním poločase jsme měli špatný pohyb. Soupeři jsme nabídli mnoho standartních situací. Kořenec se do koncovky moc nedostával. My jsme si nějaké šance vypracovali. Bohužel jsme nebyli v koncovce, tak přesní a důrazní.

Druhý poločas byl z naší strany o trochu lepší. Naše vítězství je zasloužené. LV

1.5.2016

Boskovice - Velké Opatovice           6:0       (4:0)

Sestava: Forchtner Jan – Stárek Lukáš, Kouřil Tomáš „K“, Ostřížek Radim (71. Ille Ladislav), Kuřitka Lukáš (46. Škrabal Petr) – Ille Bohuslav, Werner Petr, Hladil Vlastimil, Štindl Karel (79. Žouželka Ladislav) – Sedláček Ondřej, Niessner Marek.

Dlouho jsem přemýšlel, co o tomto zápase napsat, protože od úvodního hvizdu jsem měl po fotbale. Velké zklamání ve mě koluje ještě teď a to už je další víkend. Podle stylu koučinku soupeře a reakcí některých domácích hráčů při soubojích o míč, kdy jsme faulovali, jsem si myslel, že hrajeme s Drtičem Valchov!!!! Mám na mysli jejich podrážděné reakce.  Asi si pořád nemohu zvyknout na takovéto „nemoci“ těchto soutěží.  Už v podzimním zápase to bylo ve stejném duchu. Hodně křiku z mého pohledu k situacím, které k fotbalu patří. V utkání domácí určitě nedominovali, jak se píše na jejich stránkách, ale zkušenostmi a tzv. rozdílovými hráči (Havlík, Stříž, Bayer, Jordánek a Odehnal) nám dali lekci.

Prohru přijímám s pokorou, protože nás určitě posune dál. Domácí vyhráli zaslouženě.

Víme, kde máme slabiny, co pro nás v obranné fázi znamená „velké hřiště“. Soupeři jsme nabídli mnoho prostoru a ten nás nekompromisně trestal. Dostali jsme dvě branky po rohových kopech, jednu z penalty, z jednoho nedorozumění, z úniku, jedna utěšená střela a výsledek je takový jaký je. Potěšující bylo, že jsme se nevzdávali a hráli za velmi nepříznivého stavu až do konce.LV

24.4.2016

Velké Opatovice - Benešov              2:2       (1:2)

Branky:

Ille Bohuslav, Niessner Marek

Sestava: Werner Jan – Muller Tomáš, Kouřil Tomáš „K“, Ostřížek Radim (62. Škrabal Petr), Kuřitka Lukáš (82. Žouželka Ladislav) – Ille Bohuslav (46. Stárek Lukáš), Werner Petr, Hladil Vlastimil, Štindl Karel – Sedláček Ondřej, Niessner Marek.

Na pouťovou neděli jsme s Benešovem neměli tolik sil. Byli jsme pomalí, všude o krok později a možná se na nás podepsalo brzké vedení, které nás ještě víc ukolébalo a samozřejmě sobotní utkání s Lomnicí. Obě branky jsme soupeři darovali.

Cením si výkonu a přístupu ve druhém poločase, který jsme odehráli s velkou morálkou a vůlí. Bohužel nám to stačilo „pouze“ na vyrovnání. LV

23.4.2016

Velké Opatovice – Lomnice             5:1       (5:1)

Branky:

Kouřil Tomáš, Hladil Vlastimil, Štindl Karel, Niessner Marek, Ostřížek Radim

Sestava: Werner Jan (46. Forchtner Jan) – Muller Tomáš (46. Stárek Lukáš), Kouřil Tomáš „K“, Ostřížek Radim (62. Škrabal Petr), Kuřitka Lukáš – Ille Bohuslav, Hladil Vlastimil, Werner Jan, Štindl Karel – Sedláček Ondřej (46. Bažant Jiří), Niessner Marek.

Zápas z mého pohledu moc fotbalové krásy nepobral. Nehráli jsme tak, jak bychom si představovali. To cítili i hráči. Diváci i fanoušci byli samozřejmě spokojeni! LV

17.4.2016

Lažánky – Velké Opatovice            0:3       (0:3)                hráno ve Vilémovicích

Branky:

Sedláček Ondřej 2, Niessner Marek

Sestava: Werner Jan – Stárek Lukáš (80. Žouželka Ladislav),Muller Tomáš, Ostřížek Radim, Kuřitka Lukáš“K“ – Bažant Jiří (69. Kouřil Tomáš), Werner Petr (87. Kirchner Jakub), Hladil Vlastimil, Štindl Karel – Sedláček Ondřej, Niessner Marek.

Utkání jsme odehráli v podobném duchu jako proti Kotvrdovicím. V prvním poločase jsme naši převahu vyjádřili brankově. Ve druhém zase trochu polevili a výsledek hlídali. I tak jsme spoustu šancí neproměnili. V klíčových momentech jiných zápasů by se nám náš přístup ve finální fázi nemusel vyplatit!!!

Důležité měřítko pro nás bude následující víkend, kdy v sobotu 23. 4. přívítáme  Lomnici od 14:30h a na pouťovou neděli 24 .4. od 16h Benešov.

3.4.2016

Kotvrdovice – Velké Opatovice     0:2       (0:2)

Branky:

Sedláček Ondřej, Niessner Marek

Sestava: Werner Jan – Muller Tomáš, Kouřil Tomáš „K“, Ostřížek Radim (62. Škrabal Petr), Kuřitka Lukáš – Ille Bohuslav (81. Žouželka Ladislav), Werner Petr, Hladil Vlastimil (85. Šmeral Michal), Štindl Karel – Sedláček Ondřej, Niessner Marek.

První jarní utkání jsme zcela ovládli. Měli jsme dobrý vstup do zápasu, kdy jsme se už v desáté vteřině ujali vedení. Domácí nás za celé utkání moc neohrozili a druhý poločas už se jenom dohrával. Kontrolovali jsme výsledek a hru, i když na těžkém tvrdém terénu se moc tvořit nedalo. Pro nás je to první venkovní vítězství, kterého si nesmírně vážíme.LV

27.3. V.O. - Olešnice               3:2

Zimní období mužů hodnotím velice pozitivně. Schválně píšu období místo přípravy, protože o přípravu by se jednalo v jiném tréninkovém cyklu a objemové náplni.

I odehrané zápasy se nám po fotbalové stránce povedly. Nejslabší utkání se hrálo s Jaroměřicemi, kdy se spíš bojovalo a soupeř nám udělil lekci z produktivity.

Pro jarní část je v kádru 18 hráčů + 2 brankáři. Nově příchozím je brankář z Jevíčka Jan Werner.LV

Turnaj Letovice

Také muži se v neděli 17. 1. zúčastnili halového turnaje v Letovicích, kterého se zúčastnilo 10týmů (2 skupiny po 5). Hodnocení z mého pohledu nebylo špatné. V turnaji jsme jenom jednou prohráli, přesto na nás „zbylo“ pouze 7. místo.

Reprezentovali:

Tomáš Kouřil, Vlastimil Hladil, Jan Forchtner, Bohuslav Ille, Miroslav Žižka, Marcel Reich, Petr Werner, Tomáš Kříženecký, Ladislav Žouželka, Ondřej Sedláček.

Muži začali trénovat v sobotu 2.1.. Už mají domluvené přípravné utkání. První odehrají v sobotu 20.2. v 10h ve Svitavech na umělce. Potom nás čekájí domácí přípravné zápasy jmenovitě s Jaroměřicemi, Letovicemi, Křenovem, Olešnicí…. Datumy a časy ještě upřesníme!

Shrnutí podzimu

„Před sezonou nastala komplikovaná situace u družstva mužů. Tým měl problémy s tréninkovou morálkou, nechutí reprezentovat náš oddíl i s komunikací. Fungování tohoto družstva bylo hrůzostrašné. Slyšeli jsme, že největší chyba je v hráčích, ale dnes můžu říct, že jenom v hráčích to není! Systém výchovy, rozvíjení fotbalových dovedností a práce s těmito hráči byla vedena „necitlivě“. Hrajeme to, na co zatím máme.

Podzimní výsledky moc řešit nechci, i když u mužů bychom o ničem jiném psát nebo mluvit neměli. Snažili jsme se změnit myšlení hráčů, fungování, komunikaci (trenér-hráč, hráč-trenér, hráč-funkcionář) a tréninkovou i zápasovou morálku. Často jsem musel řešit věci, a řeším doposud, které bych u mužské kategorie řešit už nemusel a neměl.

Mužstvo jsem přebíral 10 dní před prvním mistrovským utkáním. Věděl jsem, do čeho jdu. Dal jsem si krátkodobé a dlouhodobé cíle s tím, že budeme tým budovat za pochodu.

K těm krátkodobým cílům patří:

1. Změnit fungování tohoto mužstva.

2. Zlepšit tréninkovou morálku.

3. Zapojit vycházející dorostence do týmu mužů.

4. Změnit myšlení hráčů.

5. Propojovat.

O dlouhodobých psát nebudu. To je zatím hudba budoucnosti.

Za tři měsíce jsme toho stihli dost. Během podzimní části sezony nás nezastihla sportovní forma, což je logické a je to vidět na výsledcích. Změn bylo u tohoto družstva moc - jak hráčských, tak v tréninkové náplni.

I ti největší kritici musí pochopit, že nic nejde mávnutím kouzelného proutku. Ti co nám fandí, tak těch si vážíme a budeme se snažit jejich důvěru nezklamat. A ty, co nám nefandí a zjišťuji, že jich není málo, se budeme snažit přesvědčit o návratu důvěry. Když se výsledkově daří, jsou všichni spokojeni, ale když přijdou neúspěchy, kritika je často přehnaná. LV

1.11.2015

Svitávka - Vel. Opatovice           3:1       (1:0)

Branky: Werner Petr

Sestava: Forchtner Jan – Šmeral Michal, Kouřil Tomáš „K“, Ostřížek Radim, Müller Tomáš (86. Žouželka Ladislav) – Bažant Jiří (72. Kaderka Marian), Werner Petr, Ille Ladislav, Svoboda Petr (67. Žižka Miroslav)- Ille Bohuslav, Sedláček Ondřej.

„Jarní odvety jsme nezačali výsledkově dobře. Proti zkušenému soupeři, za který nastoupili moji bývalí spoluhráči, výborní pedagogové a kolegové, Páni trenéři Pavel Martínek a Pepa Vykoukal, jsme odehráli dobré utkání. Oba mají nespočet zkušeností z vyšších soutěží jak mládežnických tak mužských.

V poli to bylo z naší strany dobré. Ve finální fázi nám bohužel chyběl klid a důraz. Horko těžko jsme vyrovnávali na 1:1 a srazil nás hloupý gól na 2:1. Přitom za stavu 1:1 máme šanci, nedáme a za dvě minuty soupeř trestá! Dvě zbytečné standartní situace ze strany hřiště rozhodly utkání. Jinak zápas beru velice pozitivně.

Krátké ohlédnutí za podzimem 2015 bude během tohoto týdne.“LV

28.10.2015

Vel. Opatovice - Ostrov              6:2       (1:2)

Branky: Sedláček Ondřej 2, Müller Tomáš, Šmeral Michal, Dostál Jan, Svoboda Petr

Sestava: Forchtner Jan – Šmeral Michal, Kouřil Tomáš „K“, Ostřížek Radim, Müller Tomáš – Dostál Jan (81. Reich Marcel), Stárek Lukáš, Werner Petr, Ille Ladislav (61. Svoboda Petr) - Ille Bohuslav, Sedláček Ondřej.

Začalo se s půlhodinovým zpožděním. Nedostavil se hlavní rozhodčí!

„Celý první poločas nám vůbec nevyšel. Podali jsme nezodpovědný výkon, dělali školácké chyby a byli ve všem a u všeho hrozně pomalí. V přestávce jsme si v „klidu“ sedli, popovídali si o tom, co je potřeba změnit a ve druhém poločase ta změna nastala. Byl z toho krásný obrat ve skóre! Ve 30.minutě prohrávat 0:2 a nakonec zvítězit 6:2 je vcelku dobré.“

25.10.2015

Drnovice - Vel. Opatovice            3:1       (1:0)

Branky: Ostřížek Radim

Sestava: Forchtner Jan – Šmeral Michal, Kouřil Tomáš „K“, Ostřížek Radim, Muller Tomáš – Dostál Jan (68. Kaderka Marian), Stárek Lukáš (82. Žižka Miroslav), Werner Petr, Hofman Jakub (64. Bažant Jiří) - Ille Bohuslav, Sedláček Ondřej.

„Zápas měl hroznou úroveň!!! Oba týmy se soustředili na otřesně pískajícího rozhodčího Nečase. Každý jeho výmysl komentovali….. Utkání tím dostalo úplně jiný rozměr.

Jinak musím uznat, že domácí vyhráli zaslouženě.“LV

18.10.2015

Vel. Opatovice - Skalice                 2:0       (1:0)

Branky: Sedláček Ondřej, Stárek Lukáš

Sestava: Forchtner Jan – Kuřitka Lukáš, Kouřil Tomáš „K“, Ostřížek Radim, Muller Tomáš – Dostál Jan (85. Žouželka Ladislav), Stárek Lukáš (69. Bažant Jiří), Werner Petr, Ille Bohuslav – Sedláček Ondřej, Šmeral Michal

„Pro nás to bylo velmi těžké utkání. Po sérii pěti proher a dvou špatných prvních poločasů jsme Skalici museli udolat a doma naplno bodovat. Takticky jsme zápas zvládli. Hráči se snažili plnit úkoly a poučili se z chyb, kterých se v předešlých utkáních dopustili.“LV

11.10.2015

Vranová - Vel. Opatovice               4:2       (4:0)

Sestava: Forchtner Jan – Kuřitka Lukáš, Kouřil Tomáš „K“, Hladil Vlastimil, Šmeral Michal, – Stárek Lukáš, Werner Petr, Ostřížek Radim, Hofman Jakub - Ille Bohuslav, Žouželka Ladislav (46. Žižka Miroslav).

„Důležité utkání jsme nezvládli. Před ním nás ovládl „Démon“. První půle byla hrůzostrašná. Ve druhé jsme se snažili zlepšit dojem a ukázat hráčům, kterým to dnes z jistých důvodů nevyšlo, že to půjde i bez nich.“LV

4.10.2015

Vel. Opatovice - Knínice                0:4       (0:4)

Sestava: Forchtner Jan – Kuřitka Lukáš, Kouřil Tomáš „K“, Šmeral Michal, Škrabal Petr (46. Ostřížek Radim) – Svoboda Petr (46. Dostál Jan), Werner Petr (84. Žižka Miroslav), Hladil Vlastimil, Hofman Jakub (72. Bažant Jiří) - Ille Bohuslav (77.Žouželka Ladislav), Sedláček Ondřej.

„V tomto utkání se nám nepovedlo vůbec nic. Ve 2.minutě z prvního centru inkasujeme branku a to byl odraz naší připravenosti na tento zápas! Ve 33.minutě už je to 0:4! Dnes jsme si nevytvořili žádnou šanci, která by za něco stála. O zbytku jak se chceme prezentovat si promluvíme v kabině.“LV

27.9.2015

Kořenec - Vel. Opatovice              1:0       (1:0)

Sestava: Forchtner Jan – Kuřitka Lukáš, Kouřil Tomáš „K“, Šmeral Michal, Škrabal Petr – Muller Tomáš (63. Ille Ladislav), Werner Petr, Ostřížek Radim, Hladil Vlastimil, Ille Bohuslav (77. Sedláček Ondřej) – Žouželka Ladislav (46. Svoboda Petr).

„Do utkání jsme vstoupili vlažně nebo s respektem k soupeři, který vede tabulku. První poločas byl vyrovnaný. Bohužel uděláme chybičku a soupeř trestá.

Druhý poločas byl zcela v naší režii. Zase si vytvoříme šance, ale jejich proměňování je žalostné. Nastřelíme 2x břevno, trefíme tyčku….Nemáme potřebné štěstí.

Na hráčích je vidět chuť a snaha. Už v tréninku je znát, jak je fotbal zase baví. Musí věřit, že se vydali správnou cestou. Teď nás čeká derby s Knínicemi. Ideální zápas k výsledkovému restartu.“LV

20.9.2015

Vel. Opatovice – Boskovice „B“       1:3       (1:2)

Branky: Ille Bohuslav

Sestava: Forchtner Jan – Muller Tomáš (46. Kuřitka Lukáš) , Kouřil Tomáš „K“, Šmeral Michal, Škrabal Petr – Dostál Jan (62. Bažant Jiří), Werner Petr, Ostřížek Radim (71. Svoboda Petr), Hladil Vlastimil, Hofman Jakub – Ille Bohuslav.

„V prvním poločase se hrál fotbal nahoru dolu se spoustou šancí na obou stranách. Bohužel jsme se svými šancemi naložili dost nezkušeně a dostali z mého pohledu hloupé branky.

Ve druhém poločase jsme Boskovice ve snaze o vyrovnání přehrávali, ale utkání nezvládli takticky. Měli jsme další 1000% šance, ale štěstí se k nám otočilo zády. Za druhý poločas snad hosté nevystřelili na branku. Snažili se kouskovat hru. Přesto  se po rohovém kopu radovali po třetí.

Chybí nám rozdílový hráč, který je momentálně zraněný. Jeho umění rozhodovat zápasy, branky a klid v koncovce, nám proti tak zkušenému soupeři chyběl. Za snahu hráči zaslouží pochvalu. Konec ale nezvládli takticky (málo centrů, hráli jako by vedli a ne prohrávali……). Nevíme jak se v těchto „krizových“ situacích chovat. Pořád sbíráme zkušenosti. Pro budování našeho mančaftu je to strašně důležité hrát tyto utkání.“LV

13.9.2015

Benešov – Vel. Opatovice    3:2       (0:1)

Branky: Hofman Jakub, Ostřížek Radim

Sestava: Forchtner Jan – Muller Tomáš, Kouřil Tomáš „K“, Šmeral Michal, Škrabal Petr – Svoboda Petr (76. Žouželka Ladislav), Werner Petr, Ostřížek Radim, Hladil Vlastimil, Hofman Jakub – Ille Bohuslav (34. Bažant Jiří).

„Nehráli jsme dobře! V prvním poločase jsme dost nakopávali. Celoplošně jsme udělali spoustu chyb, které domácí potrestali. Benešov ukázal velkou sílu. Líbil se mi jeho kolektivní výkon.“LV

6.9.2015

Vel. Opatovice – Lažánky   6:1       (1:0)

Branky: Hofman Jakub 3, Svoboda Petr, Werner Petr, vlastní

Sestava: Forchtner Jan – Muller Tomáš, Kouřil Tomáš „K“, Šmeral Michal, Škrabal Petr – Svoboda  Petr (32. Dostál Jan, 79. Bažant Jiří), Hladil Vlastimil, Werner Petr, Ostřížek Radim (55. Stárek Lukáš), Hofman Jakub – Ille Bohuslav (70. Žouželka Ladislav).

„Odehráli jsme dobré utkání. Hlavně druhý poločas byl velice solidní. Dali jsme pěkné branky a tím náš výkon korunovali.“LV

30.8.2015

Lomnice u Tišnova - Vel. Opatovice 2:1 (1:0)

Sestava: Forchtner Jan - Ille Bohuslav, Muller Tomáš, Kouřil Tomáš „K“, Škrabal Petr - Dostál Jan (71. Svoboda Petr), Werner Petr, Hladil Vlastimil, Ostřížek Radim, Hofman Jakub - Sedláček Ondřej (13. Bažant Jiří, 81. Žouželka Ladislav).

„Připadám si jako na horské dráze! Dnes jsme od začátku tahali za kratší konec.... Náš přístup nebyl hoden k tomu se „porvat“ o lepší výsledek. Mysleli jsme si, že to půjde samo, ale soupeř nám od začátku nic nedaroval a svým silovým fotbalem nás dnes „umlátil“. Máme v sobě ještě špatné zlozvyky a návyky z předešlého období nic nedělání! To si ale rozebereme v kabině. Kritická situace nás čekala už v 10.minutě, kdy Ondra Sedláček ve velké šanci nedal gól. Naštěstí v neštěstí se míč odrazil zpátky k němu a když znovu zakončoval, stoper domácích šel do souboje s ním šlapákem a rozhodčí pískl útočný faul!!!! Ondra byl hned vystřídán a cestou domů navštívil pohotovost. Hrát jsme začali až od 25.minty, kdy už jsme prohrávali a zjistili, že to nebude jednoduché.

I když jsme dnes po 2 zápasech nedostali červenou kartu, tak si připadám, jako bychom ji při dnešním utkání obrželi. Musíme se na několik týdnů obejít bez hráče, který umí dávat důležité branky. Za podobné zákroky jsme byli 2x vyloučeni!!!! Ještě teď musím krotit svoje emoce. Strašně mě štve náš přístup a nasazení v tomto utkání. “

Příští neděli hrajeme doma s týmem Lažánek, výkop v 16:30h. LV

23.8.2015

Vel. Opatovice - Kotvrdovice    3:0  (3:0)

Branky: Sedláček Ondřej 2, Werner Petr

ČK:       Kuřitka Lukáš

Sestava: Forchtner Jan - Kuřitka Lukáš, Muller Tomáš, Kouřil Tomáš „K“, Škrabal Petr (89. Žouželka Ladislav) - Ille Bohuslav, Werner Petr, Hladil Vlastimil, Ostřížek Radim (56. Svoboda Petr), Dostál Jan (34. Stárek Lukáš) - Sedláček Ondřej

„Dnes jsme vyhráli zaslouženě. Houževnatému a snaživému soupeři jsme moc nedovolili. Ale ve druhém poločase nedotáhneme situaci v pokutovém území hostů, následný brejk řešíme faulem a vyloučením. Tím soupeře dostaneme do zápasu. Už druhé utkání doma volíme hororový scénář!!! V oslabení jsme si ale výsledek pohlídali.“

Příští neděli zajíždíme do Lomnice výkop v 16:30h.LV

16.8.2015

Vísky - Vel. Opatovice    2:1  (1:0)

Branka: Hofman Jakub

ČK: Hofman Jakub

Sestava: Forchtner Jan - Ille Ladislav (Hrdý Matěj), Muller Tomáš, Hladil Vlastimil, Škrabal Petr - Ille Bohuslav, Werner Petr, Ostřížek Radim, Hofman Jakub - Sedláček Ondřej, Vybral Marek (72. Žouželka Ladislav)

„Nebudu se na nic vymlouvat. Sehráváme se, sbíráme zkušenosti.... Tým je nový a aby si vše sedlo, tak jak má, musíme ve všem moc a moc přidat.“

Příští neděli hrajeme doma s Kotvrdovicemi v 16:30h. (LV)

9.8.2015

Vel. Opatovice - Svitávka     3:2 (3:0)

Branky: Kouřil  Tomáš, Ille Bohuslav, Sedláček Ondřej

Sestava: Forchtner Jan - Muller Tomáš, Kouřil Tomáš „K“, Hladil Vlastimil, Kuřitka Lukáš - Stárek Lukáš (37. Bažant Jiří), Škrabal Petr, Werner Petr (46. Ostřížek Radim), Hofman Jakub (66. Svoboda Petr) - Sedláček Ondřej, Ille Bohuslav (89. Žouželka Ladislav)

„V prvním poločase se hrálo vyrovnané utkání. My jsme byli důraznější a šťastnější v koncovce. Ve druhém poločase jsme vyklidili hřiště, nakupili stoustu chyb a soupeř toho do 70.min využil ke vstřelení dvou branek. Celý druhý poločas byl z naší strany špatný, ale kluci se ho snažili dohrát na morálku. Čeká nás spousta práce.“

Příští neděli 16.8. zajíždíme na horkou půdu do Vísek začátek v 16:30h. (LV)