Mladší žáci jaro 2013

28.08.2013 19:48

Olešnice - Velké Opatovice 5:4

Jan Halász 3x, Jakub Kouřil

Velké Opatovice - Cetkovice 9:1

Jakub Kouřil 3x, Vojtěch Hladil 2x, Maňa Kubeš, Jan Halász, Jakub Pospíšil, Jan Schich

Benešov - Velké Opatovice 0:4

Vojtěch Hladil, Maňa Kubeš, Jan Schich, Jiří Stloukal

Velké Opatovice - Kunštát 2:4

Jan Halász, Jakub Kouřil

Knínice - Velké Opatovice 4:2

Jakub Pospíšil, Jakub Kouřil

Velké Opatovice - Olomučany 1:3

Jan Halász

Velké Opatovice - Boskovice "B" 3:2

Jan Halász, Jakub Kouřil 2x

Rudice - Velké Opatovice 7:0

Velké Opatovice - Drnovice 0:2

Jedovnice - Velké Opatovice 3:1

Náš tým "posilněn" čtyřmi hráči z přípravky prohrál po boji s týmem soupeře posilněného minimálně jedním hráčem, který spadá minimálně do kategorie starších žáků (ověřeno po utkání a přiznáno vedoucím mužstva Jedovnic). Jelikož se u těchto hráčských kategorií řídíme heslem "jde o hru, ne o výsledek" nepodnikali jsme v této záležitosti žádné další kroky. Doufáme, že jedovnické toto vítězství těší a blahopřejeme jim. (Perlička: tento hráč, jež mohl být odhadem tak 14 až 15-ti letý byl v zápise uveden na registraci hráče ročníku 2002; tj přípravková kategorie :-) Branku za náš tým vstřelil Roman Kubát.

Velké Opatovice - Blansko "B" 0:8

Zpět