dorost jaro 2014

23.02.2015 21:55

25.3.2014

V neděli 23.3. jsme si zahráli přátelský zápas s dorostenci z Jaroměřic. Sestava: V brance nám vypomohl ještě st.žák Tonda Hikade a s obranou ve složení P.Ille, L.Ille, M. Hrdý a přestoupivší Michal, udržel čisté konto. V záloze se točili: Autor 1.-ního golu Jan Kubík, P.Veverka, Štyndl K., J.Bažant, Stárek L., Mu"ller T., Kříženecký T., který přidal druhý gol a do svého zranění i Trefil F. Chyběli nám ještě hráči: Procházka D., Seidl J., Neimaister D. a Richtr J.
         Na mokrém terénu a za stálého deště to nebyl až tak oslnivý výkon, ale kluci si zahráli, zjistili případné svoje slabiny a můžeme dále pracovat na zlepšování  a pilování formy na nadcházející jarní sezonu.
        Ještě bych podotkl takovou poznámku: Strašně špatně se mě řídí mančaft, když musím zároveň dělat rozhodčího. Nemohli by rodičové, známí, příbuzní sem tam přijít, povzbudit, zafandit, zeptat se jak to jde, nepotřebujete s něčím pomoct? Mám v mužstvu 15-náct chlapů (skoro), ale rodičů vídám, tak max 5. Myslím si, že i přítomností zástupce rodiny by stoupl výkon a motivace. (Boban)

13.3.2014

V neděli 9.3. jsme si zahráli tréninkové utkání s muži. Hrálo se 3x25 minut s výsledkem 4:4. Zapojila se i snad nová posila Karel Štyndl z Jevíčka a nevedl si věru špatně. V jednání jsou i další dva přestupy, ale nechci předbíhat. Hráli jsme v sestavě: Stárek Lukáš,Müller Tomáš, Hrdý Matěj, Kubík Jan, Veverka Petr, Seidl Kuba, Neimister Dušan, Bažant Jiří. Že je to málo? Ostatní buď nemohli, nebo jim do toho něco vlezlo. Asi. 23.3 je domluvený zápas s TJ Jaroměřice v 14 30. Tak se přijďte podívat a povzbudit. (Boban)

28.2.2014

Takhle šťastnej sice ještě nejsem, ale musím svoje chlapce pochválit. Příprava na jarní sezonu se pomalu rozjíždí a účast na trenincích se pohybuje kolem 70-ti%. Což si myslím není špatný. Pár stálic chodí pravidelně a jsou doplňováni ostatními spoluhráči u kterých docházka není až tak pravidelná.Věřím ale,že se na začátek soutěže dobře připravíme.Takže díky kluci!!(Boban)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20.1.2014

V rámci Jaroměřické zimy se zúčastnil náš dorostenecký tým turnaje konaného v sobotu 18.1.2014. A výsledek? Nebrat to jako přípravu, tak blamáž a ostuda. Páni kluci si asi ze mě dělají prdel. Ve čtvrt na osm telefonát: nemůžu řídit, bych ještě bral, ale zvracení před areálem tělocvičny, bylo i na mě dost. Podle toho vypadaly i výsledky. S Letovicemi 3:5, podceňované Vísky 1:5 a Voděrady 1:3. Nic nezachránila ani výhra v boji o 7-8 místo 3:0 nad Knínicemi. Nejvíc jsem byl, ale zklamán z morálky mužstva. Nadávky, urážení se navzájem a neochota přijmout kritiku, jak ode mne, tak spoluhráčů mě nemile překvapila. Do jarního pokračování okresního přeboru, ale doufám, že vstoupíme s čistým stolem a s mušketýrským: Jeden za všechny-všichni za jednoho. (Boban)

Zpět